Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Opvouwbare Opbergkrat 40L
8€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Opvouwbare Opbergkrat |
| Kleuren | Geassorteerd |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Capaciteit | 40L |
| Afmetingen product | H 22 cm x L 54,6 cm x D 38,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 4 cm x L 54,6 cm x W 38,6 cm |
| Aanvullende kenmerken | - 4 ergonomische handgrepen - Geperforeerd design voor een betere luchtcirculatie - Weerstand tot +/- 20 kg - Goede stabiliteit bij stapeling - Mogelijkheid om de twee maten 14 L EN 40 L te combineren 3 kleuren beschikbaar in de winkel: grijs, gebroken wit, saliegroen Gemaakt van 95% gerecycleerd plastic Afmetingen opgevouwen: 54,6 x 38,6 x 4 cm Afmetingen uitgeklapt: 54,6 x 38,6 x 22 cm |
| Brutogewicht | 1,308kg |
| Artikelcode | 10017614 |