Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Sieradekastje - 28 cm hoog
9€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Sieraden Kast |
| Kleuren | Wit |
| Hoofdmateriaal | MDF |
| Afmetingen product | H 28 cm x L 22 cm x D 15 cm |
| Afmetingen pakje | H 28 cm x L 22,5 cm x W 15,5 cm |
| Brutogewicht | 1,236kg |
| Artikelcode | 10013355 |
Rated 5 van de 5 door ptitesouris27 uit génial rangement + miroir J'ai acheté cet article ce mois ci et ma fille en est ravie
Datum plaatsing: 2026-04-02
Rated 5 van de 5 door Mimi uit Super jolie et fonctionnel Très jolie ma fille a pris plaisir à ranger ses bijoux
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 5 van de 5 door Toff78710 uit Jolie boîte Cadeau pour ma fille et elle a été très contente même de l'assemblage
Datum plaatsing: 2026-01-07
Rated 3 van de 5 door Benly uit Bien J'ai acheté cette article le mois dernier et je suis fier de son utilité
Datum plaatsing: 2025-11-30