Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Bakpapier x50 airfyer 20.5x14cm
2€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Bakpapier |
| Hoofdmateriaal | Bakpapier |
| Kleuren | Bruin |
| Aanvullende kenmerken | Set van 50 rechthoekige bakpapiervellen 20,5x14 cm Ideaal voor Airfryer-bereidingen |
| Afmetingen product | H 5 cm x L 20,5 cm x D 14 cm |
| Afmetingen pakje | H 28,5 cm x L 21,5 cm x W 5 cm |
| Brutogewicht | 0,2kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | GROUPE CMP |
| Postadres | 157 AV. CHARLES FLOQUET BATIMENT 93150 LE BLANC-MESNIL |
| E-mailadres | CONTACT@CMP-PARIS.COM |
| Artikelcode | 10004405 |
Rated 4 van de 5 door olivier uit Super Satisfait du produit. De bonne qualité et très pratique
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 4 van de 5 door GabyRose uit Contente de mon achat Bon format S'adapte bien au air fryer Sa forme est bien adaptée
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 4 van de 5 door Minouche uit Fonctionnelles Ras.................................................
Datum plaatsing: 2026-03-28
Rated 5 van de 5 door La grande uit Bien J’ai acheter cette article il y a 2 mois j’en suis très satisfait
Datum plaatsing: 2026-03-16
Rated 5 van de 5 door Mag uit Super pratique et facile a utiliser J'ai acheté du papier cuisson super qualité correspond a mon a attente bien renseignée personnelle très agréable et a votre écoute je recommande ce magasin
Datum plaatsing: 2026-03-11