Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Bakpapier 20cm airfryer x25
2€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Bakpapier |
| Hoofdmateriaal | Bakpapier |
| Kleuren | Bruin |
| Aanvullende kenmerken | Set van 25 bakpapiervellen met een diameter van 20 cm Ideaal voor het bakken in de Airfryer |
| Afmetingen product | H 2 cm x L 20 cm x D 20 cm |
| Afmetingen pakje | H 27 cm x L 25 cm x W 5 cm |
| Brutogewicht | 0,15kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | GROUPE CMP |
| Postadres | 157 AV. CHARLES FLOQUET BATIMENT 93150 LE BLANC-MESNIL |
| E-mailadres | CONTACT@CMP-PARIS.COM |
| Artikelcode | 10004406 |
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super J'en suis content, très funcional...et pratique !.
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 5 van de 5 door Antraxe31 uit garde propre l'air fryer Bonjour, je trouve ce produit excellement ! Il laisse bien cuir les éléments dans mon air fryer HIGH ONE 5L - HO-AF5, et en plus cela permet de ne pas trop salir le panier ! Facile d'utilisation, s'adapte tres bien au panier, rien a dire.
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Idéal Idéal pour le Airfryer je recommande vivement....
Datum plaatsing: 2026-03-21
Rated 5 van de 5 door sarah uit Parfait C'est vraiment très pratique et cela évite de nettoyer et jetables et le airfryer est propre 👌
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 4 van de 5 door Zak uit Très utile Très bon rapport qualité / prix J’en suis très satisfait. Excellent accueil
Datum plaatsing: 2026-03-06