Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Opvouwbare Opbergkrat 14L
4€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | Opvouwbare Opbergkrat |
| Kleuren | Geassorteerd |
| Hoofdmateriaal | Plastique |
| Capaciteit | 14L |
| Afmetingen product | H 17 cm x L 38 cm x D 27,3 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,5 cm x L 38 cm x W 27,3 cm |
| Aanvullende kenmerken | - 4 ergonomische handgrepen - Open design voor een betere luchtcirculatie - Weerstand tot +/- 20 kg - Goede stabiliteit bij opstapeling - Mogelijkheid om de twee formaten 14 L EN 40 L te combineren 3 kleuren beschikbaar in de winkel: grijs, gebroken wit, saliegroen Gemaakt van 95% gerecycled plastic Afmetingen opgevouwen: 38 x 27,3 x 3,5 cm Afmetingen uitgeklapt: 38 x 27,3 x 17 cm |
| Brutogewicht | 0,62kg |
| Artikelcode | 10017613 |