Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Muursteun EDENWOOD MDF zwart voor TV 32" tot 65"
59€95
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Grootte scherm | 65" |
| Type | Universele Voet |
| Maximaal ondersteund gewicht | 50kg |
| Maximale kantelhoek | 0° |
| Richtbaar (°) | 360° |
| VESA-norm | 200 X 200, 600X200, 600X100, 300X100, 500X300, 600X400, 500X400, 600X300, 400X400, 400X200, 300X300, 200X100, 500X200, 500X100, 400X300, 400X100, 300X200, 100X100 |
| Max. afstand tussen muren | 0cm |
| Waterpas | Geïntegreerde |
| Hoofdmateriaal | Staal |
| Kleuren | Zwart |
| Toebehoren. | Set Met Schermbevestigingen, Vereenvoudigde Installatiehandleiding |
| Afmetingen product | H 60 cm x L 32 cm x D 48,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 12 cm x L 36 cm x W 66,5 cm |
| Brutogewicht | 9,35kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 976015 |
Rated 4 van de 5 door rudy uit correspond au besoin Pour un 140cm, le montage est expliqué et clair, le support est stable et bien mobile voir sur le long terme, acier robuste, le conseil technique demandé sur place très professionnel, conseillé pour remonter votre écran depuis un meuble bas.
Datum plaatsing: 2026-04-26
Rated 5 van de 5 door CF B92 uit Parfait Installé dans une chambre, il a trouvé son emplacement de suite. Très satisfaite de mon achat, je ne le regrette pas. Il est tout simplement parfait !
Datum plaatsing: 2026-04-22
Rated 4 van de 5 door lucky uit Pied TV J'ai acheté le pied de TV. Notice facile à comprendre.
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 5 van de 5 door Mamiebea uit Très bien Très bien conforme à mes attentes je recommande ce produit
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Riri31 uit Très bon choix Très stable surtout pour les enfants en bas. À recommander. Bon conseil du vendeur
Datum plaatsing: 2026-02-22
