Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Tondeuse multi BE YOU BY-MGK
14€59
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | BE YOU |
| Type tondeuse | Multifunctionele Trimmer |
| Voeding | Batterij |
| Te gebruiken tijdens opladen | Ja |
| Autonomie | 90min |
| Oplaadtijd (Uur) | 1,5 |
| Minimale snijhoogte (cm) | 0,5mm |
| Maximale snijhoogte | 1,7mm |
| Aantal opzetkammen | 4 |
| Type reiniging | Handmatig |
| Toebehoren. | Opzetstuk Neus/Oor, Baardklomp, Precisietip, Lichaam Hoof |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Be you-producten |
| Afmetingen pakje | H 21,5 cm x L 14 cm x W 6,5 cm |
| Brutogewicht | 0,53kg |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,2W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 986237 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Manudion uit Super fonctionnalités Excellent produit pour la barbe ainsi que pour la coupe de cheveux et le plus fait les poils des oreilles et les poils du nez facile d'utilisation.
Datum plaatsing: 2026-04-05
Rated 4 van de 5 door pioupiou uit personnels Serviables et aimables , bien rangé, propres et bien agencé
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 5 van de 5 door Fred uit Tondeuse multifonctions BE YOU BY-MGK super cette tondeuse je la conseille vraiment elle est simple rapide et efficace et qualité
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 4 van de 5 door Emotion59 uit super fonctionnalités J'ai acheté ce produit le mois dernier et j'en suis très content
Datum plaatsing: 2026-02-17
Rated 5 van de 5 door gogo uit Super produit Bon produit, fonctionnel, pratique, je recommande cet article
Datum plaatsing: 2026-02-08