Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Wahl All-in-One multifunctionele trimmer
29€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | WAHL |
| Type tondeuse | Multifunctionele Trimmer |
| Voeding | Batterij |
| Te gebruiken tijdens opladen | Ja |
| Autonomie | 210min |
| Oplaadtijd (Uur) | 3,5 |
| Aantal kniphoogten | 9 |
| Minimale snijhoogte (cm) | 0,5mm |
| Maximale snijhoogte | 25mm |
| Aantal opzetkammen | 8 |
| Type reiniging | Handmatig |
| Toebehoren. | Neus -en ooropzetstuk, 8 opzetkammen, kam, reinigingsborsteltjes , smeerolie |
| Aanvullende kenmerken | WAHL ALL-IN-ONE AFWERKTRIMMER SET Veelzijdig Gebruik: Ontworpen voor volledige lichaamsverzorging, inclusief haar, baard (zelfs van drie dagen), borst en contourafwerking. Precisieblad: Voorzien van een breed T-blad, ideaal voor haarknippen en het efficiënt trimmen van grote oppervlakken. Trimaccessoires: Bevat 8 opzetkammen (genummerd van #1 tot #8) voor kniplengtes van 0,5 tot 25 mm. Specifieke Hygiëne: Inclusief een speciale trimmerkop voor pijnloze verwijdering van haar in oren en neus. Uitzonderlijke Autonomie: Krachtige lithiumbatterij met 210 minuten gebruikstijd na 210 minuten opladen. Handige Oplading: Oplaadsysteem via USB-kabel voor meer flexibiliteit. Setinhoud: Afwerktrimmer, opzetkammen, neus-/oortrimmerkop, USB-kabel, opbergetui, bladafslijmolie en reinigingsborstel. |
| Afmetingen pakje | H 22,2 cm x L 14,2 cm x W 6,5 cm |
| Brutogewicht | 0,339kg |
| Artikelcode | 10017167 |
Rated 2 de 5 de Paguish par Pas du tout pratique Pas du tout pratique pour changer les têtes, il faut dévisser etc.... Sinon elle coupe bien et tiens bien la batterie
Date de publication: 2026-04-29