Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Haartrimmer BE YOU BY-WLHC
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | BE YOU |
| Type tondeuse | Haartrimmer |
| Voeding | Batterij |
| Te gebruiken tijdens opladen | Ja |
| Autonomie | 150min |
| Oplaadtijd (Uur) | 3 |
| Minimale snijhoogte (cm) | 0,8mm |
| Maximale snijhoogte | 12mm |
| Aantal opzetkammen | 1 |
| Type reiniging | Handmatig |
| Toebehoren. | 4 Snijgeleiders, Usb-C Kabel, Reinigingsborstel, Smeerolie |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Be you-producten |
| Afmetingen product | H 17,9 cm x L 4,5 cm x D 3,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 20,8 cm x L 13,5 cm x W 5,8 cm |
| Brutogewicht | 0,57kg |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,1W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 985967 |
Rated 5 van de 5 door Arvi uit Superbe achats J'ai acheté cet tondeuse récemment et j'en suis très content, elle coupe bien 😊
Datum plaatsing: 2026-04-21
Rated 5 van de 5 door gertrude uit Fonctionne bien Je suis ravis de cette acquisition je ne vois pas quoi rajouter
Datum plaatsing: 2026-04-16
Rated 5 van de 5 door Bob 26 uit J'ai acheté il y quelques mois je suis très content
Datum plaatsing: 2026-04-14
Rated 5 van de 5 door washman uit bon achat très bonne tondeuse simple et efficace......................
Datum plaatsing: 2026-04-11
Rated 3 van de 5 door Seby uit Bien sur le papier. Sur le papier tout est nickel. La lame mobile est en plastique. Je l'ai utilisé une fois et elle fait le taff par contre j'ai voulu démonter le sabot pour huiler comme indiquer dans la notice et elle est inutilisable à cause du bruit énorme depuis le démontage. Je ne sais pas si ça vient de moi ou du produit fragile....
Datum plaatsing: 2026-04-07