Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
De Goedkoopste
Raclette HIGH ONE HO-2RG2
9€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Vermogen (W) | 350W |
| Aantal personen | 2 |
| Aantal platen | 1 |
| Type platen | Grill |
| Materiaal van het kookoppervlak | Staal |
| Afneembare platen | Ja |
| Antikleefkookoppervlak | Ja |
| Thermostaat | Nee |
| Maximaal temperatuurbereik (°C) | 240°C |
| Aan/uit-schakelaar | Ja, Met Indicatielampje |
| Verwarming indicator | Nee |
| Lengte van de snoer | 1m |
| Aantal pannen | 2 |
| Materiaal van de fonduepan | Teflon |
| Toebehoren. | 2 pannetjes en 2 houten spatels |
| Aanvullende kenmerken | Raclette / Grill |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 10cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 20cm |
| Afmetingen product | H 10,2 cm x L 30,3 cm x D 10,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 10,6 cm x L 30,3 cm x W 10,2 cm |
| Stroomverbruik uitstand | 0W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 972421 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 van de 5 door Mag uit Au top!!! Très ravie de ce produit...au vu du tarif, quelle belle qualité.
Datum plaatsing: 2026-03-01
Rated 5 van de 5 door Joamiens80 uit Idéal pour 2 personnes . Hyper simple mais efficace .Pour 2 personnes c'est top !!!!
Datum plaatsing: 2026-02-26
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Pour utilisation solo ou en duo Offerts déjà à 2 reprises pour des célibataires depuis 2 ans
Datum plaatsing: 2026-02-23
Rated 5 van de 5 door Kawasaki uit Bon qualité prix Très bien, pas encombrant, très pratique, satisfaite
Datum plaatsing: 2026-02-21
Rated 5 van de 5 door Cthom uit Très bien Après plusieurs mois d'utilisation, je suis satisfait du produit et de ses performances pour un prix très raisonnable
Datum plaatsing: 2026-02-18
