Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
TECHWOOD TR-602 Raclette apparaat - 6 personen
19€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | TECHWOOD |
| Vermogen (W) | 800W |
| Aantal personen | 6 |
| Aantal platen | 1 |
| Type platen | Grill |
| Antikleefkookoppervlak | Ja |
| Thermostaat | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Ja, Met Indicatielampje |
| Toebehoren. | 6 Spatels |
| Aanvullende kenmerken | Raclette / Grill |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 34cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 34cm |
| Afmetingen product | 34x34 cm |
| Afmetingen pakje | H 14,8 cm x L 28 cm x W 28 cm |
| Artikelcode | 10016451 |
Rated 4 van de 5 door Val14 uit Tres bien pour le prix Bon appareil dans l'ensemble mais Coupelle un peu petite.
Datum plaatsing: 2026-05-02
Rated 2 van de 5 door Frappagreg uit TROP PETIT Malheureusement ce produit n’est pas adapté aux tranches de fromage standard, il faut les couper en deux pour qu’elle tienne dans le poêlon. Possibilité de prendre deux poêlons pour l’équivalent d’une tranche ce qui réduit le nombre de personnes autour de l’appareil.
Datum plaatsing: 2026-04-09
Rated 1 van de 5 door Jenni uit Pas super Bof, les poêlon sont trop petit , la plaque du dessus se déformé a la chaleur , pas du tout satisfaite de se produit
Datum plaatsing: 2026-03-30
Rated 5 van de 5 door Christ uit Raclette Techwood L'appareil est léger, chauffe rapidement et est sympa
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 3 van de 5 door Pgazzz uit Bon produit Fonctionne parfaitement mais les coupelles sont très petites.
Datum plaatsing: 2026-03-08