Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Koelkast 3 deurs HISENSE RF793N4SASE
Ontdek onze Koelkast 3 deurs HISENSE RF793N4SASE
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor meer dan 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 612 L(Koelkast 379 L), perfect voor groot gezin van meer dan 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt37 dB, wat overéénstemt met stil.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | HISENSE |
| Type koelkast | Koelkast Met Meerdere Deuren |
| Kleuren | Inox |
| Totaal netto volume | 612L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 379L |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 7 |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Type rekje koelkast | Glas |
| Energieklasse | E |
| Geluidsniveau | 37dB |
| Waterverdeler | Ja, Watertoevoeraansluiting |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Aantal eierbakjes | 1 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 178,5cm |
| Afmetingen product | H 178,5 cm x L 91,4 cm x D 73 cm |
| Afmetingen pakje | H 190,1 cm x L 96,5 cm x W 77,5 cm |
| Brutogewicht | 134,5kg |
| Artikelcode | 988535 |
Rated 5 de 5 de Pat001 par Très comptant Fonctionne très bien, silencieux, connecté, bon rapport encombrement.
Date de publication: 2026-03-18
Rated 5 de 5 de Mousterlin par Très grande fonctionalité J'ai acheté ce produit car j'apprécie d'avoir des clayettes qui font toute la largeur du frigo, en plus de sa capacité importante au niveau congélateur et frigo. La distribution d'eau fraiche, glaçons et glace pilée était aussi un incontournable pour moi.
Date de publication: 2026-03-02
Rated 5 de 5 de Mimi66 par J’ai acheté ce produit le 7 janvier mais j’ai été livré hier 13 février, pour l’instant il me convient parfaitement !
Date de publication: 2026-02-14
Rated 5 de 5 de Pascalou41 par conception intelligente c'est le deuxième réfrigérateur de ce type que j'achète car j'ai été très satisfait du produit
Date de publication: 2026-02-07
Rated 5 de 5 de mama59 par Super article Je suis très heureuse de mon achat, le réfrigérateur américain est excellent .
Date de publication: 2026-01-25