Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Koelkast 3deurs HISENSE RF815N4SASE
Ontdek onze Koelkast 3deurs HISENSE RF815N4SASE
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor meer dan 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 635 L(Koelkast 439 L / Diepvries 196 L), perfect voor groot gezin van meer dan 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt37 dB, wat overéénstemt met stil.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | HISENSE |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 635L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 439L |
| Nuttig volume diepvriezer | 196L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 9 |
| Omkeerbare deur | Nee |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | E |
| Alarm open deur | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 178,5cm |
| Afmetingen product | H 178,5 cm x L 91,4 cm x D 73 cm |
| Afmetingen pakje | H 190,1 cm x L 96,5 cm x W 77,5 cm |
| Brutogewicht | 117,1kg |
| Artikelcode | 989719 |
Rated 4 de 5 de Mamie par Réduction de 30€ de livraison non appliquée 4 étoiles car je la réduction de 30 € sur la livraison n'a pas été appliquée. Poireaux ce qui est du produit par lui-même, il est très pratique, les aliments se gardent plus longtemps, il est assez silencieux compte tenu du gabarit je m'attendais à ce qu'il soit plus bruyant.
Date de publication: 2026-04-09
Rated 4 de 5 de Slamgolden par Peu largement faire mieux Tres bon frigo spacieux et tres pratique . Seul bemol la qualite de la charniere coulissante du tiroir congelation qui reste de faible qualité , car pas auto fermante quand on le pousse. Egalement les 2 portes du frigo et surtout celle de droite qui ne se ferme pas seul si on la pousse en passant . Il faut vraiment la ferme franchement sinon elle s'ouvre en grand .
Date de publication: 2026-04-08
Rated 5 de 5 de Anonyme par résultats obtenus ! accueil, conseil, aide au déchargement de l'ancien appareil et chargement du nouvel, tout était très bien !
Date de publication: 2026-03-24
Rated 5 de 5 de Guytou par Parfait pour une famille de 4 Il est grand comme je le voulais; l'espace est parfait pour une famille de 4 personnes. Le fait d'avoir un accès à la partie frigo sans devoir se baisser est un + énorme. Très content de cet achat
Date de publication: 2026-03-12
Rated 5 de 5 de Gaetan par Super ensemble réfrigérant !! Très satisfait !! Excellente marque. Ensemble frigo de qualité !!!
Date de publication: 2026-03-10