Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Koelkast 2deurs TCL RP536TSE1
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | TCL |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 536L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 394L |
| Nuttig volume diepvriezer | 126L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 7 |
| Omkeerbare deur | Nee |
| Energieklasse | E |
| Alarm open deur | Nee |
| Weergave | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Ja, Met Watertank |
| Hoogte product | 1 850cm |
| Afmetingen product | H 1850 cm x L 836 cm x D 688 cm |
| Afmetingen pakje | H 193,2 cm x L 88,5 cm x W 72,1 cm |
| Brutogewicht | 93kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | TCL EUROPE SAS |
| Postadres | 9-15 RUE ROUGET DE L'ISLE 92130 ISSY-LES-MOULINEAUX |
| E-mailadres | SAFETYEU@TCL.COM |
| Artikelcode | 993349 |
Rated 5 van de 5 door Francis uit Je recommande Bonne organisation pour la livraison. Livreurs sérieux et efficaces.
Datum plaatsing: 2026-02-02
Rated 5 van de 5 door SoMad uit Produit excellent et silencieux ! Très satisfait du produit ! Rapport qualité prix excellent ! Et visuel plus sympa qu'un frigo américain à 4 portes. Très spacieux ! Top !
Datum plaatsing: 2025-11-19
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super Bonjour je suis vraiment content de mon achat et merci beaucoup et le vendeur
Datum plaatsing: 2025-11-12
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Déballage et premiere mise en service Le frigo est TOP, déballage facile, simple à déplacer. Il fonctionne très bien (il est neuf c'est normal), à voir d'ici quelques années
Datum plaatsing: 2025-11-05
Rated 5 van de 5 door Gdi uit Appareil immense Nous avons récemment acheté ce produit et nous en sommes entièrement satisfait.
Datum plaatsing: 2025-10-23
