Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Koel- vriescombinatie HISENSE HTN461WDE
Ontdek onze Koel- vriescombinatie HISENSE HTN461WDE
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 4 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 467 L(Koelkast 366 L / Diepvries 101 L), perfect voor een modaal gezin van 4 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt38 dB, wat overéénstemt met stil.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | HISENSE |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 4 |
| Totaal netto volume | 467L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 366L |
| Nuttig volume diepvriezer | 101L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 5 |
| Omkeerbare deur | Nee |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Energieklasse | E |
| Alarm open deur | Nee |
| Weergave | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Ja, Met Watertank |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Positie diepvriezer | Boven |
| Hoogte product | 185cm |
| Afmetingen product | H 185 cm x L 70,4 cm x D 68,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 193 cm x L 75 cm x W 73,1 cm |
| Brutogewicht | 82kg |
| Artikelcode | 989498 |
Rated 5 de 5 de Nomi par TOP ! Belle finition, bon aménagement intérieur pouvant conserver des pièces d'assez gros volumes
Date de publication: 2026-04-30
Rated 5 de 5 de Marie par Ça fonctionne très bien Géniale très beau et très bien je le recommande cet article
Date de publication: 2026-04-29
Rated 5 de 5 de Anonyme par Réfrigérateur J'ai acheté ce réfrigérateur avec service d'eau. Il est super. Livré à la maison. Ça c'est génial.
Date de publication: 2026-04-14
Rated 5 de 5 de Calimero par Top Très contente de mon achat. Un grand espace de rangement. Seul bémol, pas de réglage de la charnière d’ouverture de la porte, du coup elle s’ouvre un peu fort et n’a pas de frein.
Date de publication: 2026-03-31
Rated 5 de 5 de Dadou par Très bon réfrigérateur Très spacieux silencieux Je recommande A voir dans le temps
Date de publication: 2026-03-30