Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Koel- vriescombinatie VALBERG 2D NF 249 E X180C
Ontdek onze Koel- vriescombinatie VALBERG 2D NF 249 E X180C
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 2 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 249 L(Koelkast 197 L / Diepvries 52 L), perfect voor een gezin bestaande uit 2 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt41 dB, wat overéénstemt met aanvaardbaar stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 2 |
| Totaal netto volume | 249L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 197L |
| Nuttig volume diepvriezer | 52L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | No Frost |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 2 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Energieklasse | E |
| Geluidsniveau (dB) | 41 |
| Alarm open deur | Nb |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Positie diepvriezer | Boven |
| Hoogte product | 167,6cm |
| Afmetingen product | H 167,6 cm x L 55 cm x D 56,7 cm |
| Afmetingen pakje | H 183,9 cm x L 57,2 cm x W 57,2 cm |
| Brutogewicht | 58kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 983906 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de 5 door Jeff uit très bon frigo . cela fait un mois que je l'ai aucun souci , très bonne capacité au niveau du frigo , un peu déçu par la partie congélateur . Facile d'utilisation et fait très bien son job.
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 4 van de 5 door Gilles77 uit Parfait état de marche Article en parfait état. Service de livraison un peu onéreux pour 10 minutes de travail !
Datum plaatsing: 2026-05-04
Rated 5 van de 5 door Sissi77 uit Superbe frigo J'ai acheté ce frigo il y à un mois très satisfait, en plus de l'esthétique marche très bien, pour un petit prix . J'apprécie particulièrement la fonctionnalité no frost
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 5 van de 5 door Tof59 uit Réfrigérateur VALBERG J' ai acheté cet article récemment et il me convient
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de 5 door Tato uit Fonctionne très bien. Grand pour 2 personnes. J en suis très contente. Un bon froid et silencieux
Datum plaatsing: 2026-04-18
