Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Inbouwkoelkast 1 deur VALBERG BI 1D NF 304 D W
Ontdek onze Inbouwkoelkast 1 deur VALBERG BI 1D NF 304 D W
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 3 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 304 L, perfect voor een gezin bestaande uit 3 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt35 dB, wat overéénstemt met uiterst stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 304L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 304L |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 0 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 5 |
| Energieklasse | D |
| Alarm open deur | Ja |
| Weergave | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 2 |
| Hoogte product | 178,5cm |
| Afmetingen product | H 178,5 cm x L 54 cm x D 55 cm |
| Afmetingen pakje | H 184,5 cm x L 58 cm x W 58,5 cm |
| Brutogewicht | 69kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 990399 |
Rated 5 de 5 de Mmige par Pratique Très content de mon achat. A recommander, a voir sur du long terme
Date de publication: 2026-04-22
Rated 5 de 5 de RD16 par Très bon matériel Très bonne réception en drive étant handicapé je n ai rien eut à faire pour le chargement amabilité de la collaboratrice
Date de publication: 2026-04-15
Rated 5 de 5 de valberg par frigo valberg Autre,lors de récupération de ma commande au magasin il n'ai pas Normal que vous n'ayez pas la wifi dans le magasin car j'ai faillit repartir sans ma commande car sur mon tél je n'ai pas d'abonnement internet donc pas de QRcode
Date de publication: 2026-03-02
Rated 5 de 5 de Anonyme par Fonctionnel J'ai acheté ce frigo le mois dernier, grande capacité et facile à utiliser. Les étagères devraient être un peu plus large pour plus de rangement mais sinon très bien.
Date de publication: 2026-02-23
Rated 5 de 5 de Moilafleur par Parfait J ai acheté cet article il y a moins d'un mois très contente de mon achat
Date de publication: 2026-02-22
