Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
VALBERG Inbouwkoelkast BI CNF 267 D W625
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 267L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 193L |
| Nuttig volume diepvriezer | 74L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 6 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 3 |
| Energieklasse | D |
| Geluidsniveau (dB) | 35 |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 10°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 43°C |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 178,5cm |
| Afmetingen product | H 178,5 cm x L 54 cm x D 55 cm |
| Afmetingen pakje | H 188,5 cm x L 61 cm x W 58 cm |
| Brutogewicht | 70kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10011562 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 van de 5 door Chris uit Combiné encastrable bon rapport qualité/prix Il convient pour deux ou trois personnes. La partie congélateur fonctionne correctement, jusqu'à -20 degrés. Cela ne prend pas trop de temps pour congeler un gros bout de viande fraîche. La partie réfrigérateur fonctionne comme il faut entre 2 et 4 degrés avec thermostat moyen. Les thermostats refrigerateur et congélateur sont indépendants et permettent un réglage à 3 positions. Assez simple de fonctionnement et silencieux. A voir à l'usage ... Le montage de la porte du meuble pour le congélateur a posé problème : la charnière du bas du meuble tapait dans le bas de la charnière du congélateur ! On a du remonter la charnière du meuble ...
Datum plaatsing: 2026-04-07
Rated 5 van de 5 door Moi uit Bon choix Impeccable je recommande Pas encore fixé de porte dessus j’espère que ça ira
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 5 van de 5 door Lolu uit Parfait Parfait pour l’instant. Aucun bruit, no frost. S’adapte dans une colonne ikea sans problème.
Datum plaatsing: 2026-01-02
