Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
2 deurs VALBERG BI CNF 248 E W625
Ontdek onze 2 deurs VALBERG BI CNF 248 E W625
No Frost
Deze koelkast met geventileerde koeling zorgt voor een gelijkmatige koudeverdeling en gelijkmatige verdeling van de koude, met een vrije opslag van levensmiddelen in de koelkast als gevolg.Voor 2 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 248 L(Koelkast 180 L / Diepvries 68 L), perfect voor een gezin bestaande uit 2 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt41 dB, wat overéénstemt met aanvaardbaar stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Wit |
| Aantal personen | 2 |
| Totaal netto volume | 248L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 180L |
| Nuttig volume diepvriezer | 68L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Geventileerd |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, automatisch |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 3,5 |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Energieklasse | E |
| Minimale werkingsomgeving (°C) | 16°C |
| Maximale werkingsomgeving (°C) | 38°C |
| Thermostaat | Ja |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 178,5cm |
| Afmetingen product | H 178,5 cm x L 54 cm x D 54,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 188 cm x L 58 cm x W 58,5 cm |
| Brutogewicht | 67,5kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 990408 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de Bob 21 par J’ai acheté cette article je suis très content,mais je suis pas très content car la livraison a été un peu trop long
Date de publication: 2026-05-04
Rated 3 de 5 de Anonyme par Congelateur miniature Attention la partie congelateur est minuscule! Sinon le frigo est bien
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de Karim par Réfrigérateur encastrable Très bon produit comme sur l'avis. Merci au livreur très professionnel.
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de Rody par Parfait Parfait article conforme et de très bonne qualité. Je recommande ce produit
Date de publication: 2026-04-09
Rated 5 de 5 de Anonyme par Très bon produit Je suis ravie de ce réfrigérateur mais un petit peu petit.
Date de publication: 2026-04-01
