Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Elektrische Step NAVEE ST3 Pro Zwart
489€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | NAVEE |
| Type hoofdgebruik | Lange afstanden |
| Maximaal ondersteund gewicht | 120kg |
| max snelheid | 25Km/h |
| Autonomie | 75km |
| Informatie voor de consument | De opgegeven actieradius is indicatief en kan verschillen van het bereik bij werkelijk gebruik. |
| Maximale helling % maaiprincipe | 28 |
| Verlichting | Lichten Vooraan + Achteraan |
| Knipperlichten | Ja |
| Oplaadtijd (Uur) | 10 |
| Type batterij | Lithium Batterij, 12,8 Ah, 48V |
| Productgewicht | 25,3kg |
| Vering vooraan | Enkelvoudige Vering |
| Vering achteraan | Enkelvoudige Schok Dempers |
| Type rem vooraan | Trommelrem |
| Type rem achteraan | Schijfrem + Eabs |
| Afmetingen voorwielen | 10" |
| Type wiel vooraan | Zonder Binnenband |
| Type wiel achteraan | Zonder Binnenband |
| Diversen | Voor- En Achtervering, Richtingaanwijzers, 48V |
| Afmetingen product | H 130,5 cm x L 60 cm x D 120 cm |
| Afmetingen pakje | H 60 cm x L 22,4 cm x W 128 cm |
| veiligheidsvoorschriften | Het Dragen Van Beveiliging Is Sterk Aangeraden |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | Maximaal motorvermogen: 1350W. Geavanceerd veringssysteem met dubbele polymeer demperarm. Apple Find My, automatische verlichting, energieterugwinning, Unlock-systeem, TCS: grip op natte wegen, zelfherstellende tubeless banden, aanpasbare LED-verlichting. |
| Brutogewicht | 29kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | BRIGHTWAY TECHNOLOGY (NETHERLANDS) |
| Postadres | PRINS ALEXANDERPLEIN 8 3067 KW ROTTERDAM |
| E-mailadres | SERVICE@NAVEE.TECH |
| Artikelcode | 10006329 |
Rated 1 de 5 de Nuk59 par Pas top En panne au bout de 3 semaines parti en SAV …………….
Date de publication: 2026-04-30
Rated 3 de 5 de RGLS par ST3 Pro Pas mal comme trottinette, bonne qualité je la recommande.
Date de publication: 2026-04-18
Rated 4 de 5 de Beny par Trottinette électrique NAVEE ST3 Pro noire Ça fait un mois que j'ai acheté ma trottinette et je suis très content elles fais son travail surtout en montée comparé à mon ancienne trottinette et en plus elle est légale sur les routes un peu lourd pour le transport mais ça va
Date de publication: 2026-04-13
Rated 5 de 5 de maigret par Produit magnifique mais system de prix en arnaque Rien à dire sur le produit , une trottinette excellente. Batterie, autonomie et sécurité. Seul problème le PRIX AFFICHÉ a 412€le samedi (non acheté pour organiser le transport et indiqué au vendeur) revenu le lundi 550€ !!! Et une semaine après à 500€. Bilan j ai perdu 150 €. Alors que le produit lui a été acheté à une date précise. Je me sens arnaquer !
Date de publication: 2026-03-30
Rated 5 de 5 de Burai par ST3 pro, bonne autonomie, confort au top Très bonne trotinette comparé a la urban glide e-cross pro que j'avais depuis 3 ans et qui commençait vraiment à se faire vieille, je l'utilise pour aller au boulot et je peut faire aller retours (20km de route a peut pret) sans la rechargé et il me reste encore 75% de batterie, durant les jours où il y a plus de vent et que il fais plus froid forcément elle consomme un peut plus, côté confort c'est super je ne sens presque pas les bosse sur la route, a voir dans le temps, mais comme toute trotinette si elle et bien entretenue elle devrais durer.
Date de publication: 2026-03-18