Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
ELEKTRISCHE STEP URBANGLIDE Ecross Go
497€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | URBANGLIDE |
| Type hoofdgebruik | ALL ROAD |
| Maximaal ondersteund gewicht | 120kg |
| max snelheid | 25Km/h |
| Autonomie | 50km |
| Informatie voor de consument | De opgegeven actieradius is indicatief en kan verschillen van het bereik bij werkelijk gebruik. |
| Maximale helling % maaiprincipe | 36 |
| Verlichting | Lichten Vooraan + Achteraan |
| Knipperlichten | Ja |
| Oplaadtijd (Uur) | 7 |
| Type batterij | Lithium Batterij, 10,4 Ah, 48V |
| Productgewicht | 22kg |
| Vering vooraan | Enkelvoudige Vering |
| Vering achteraan | Enkelvoudige Schok Dempers |
| Type rem vooraan | Schijfrem |
| Type rem achteraan | Schijfrem |
| Afmetingen voorwielen | 10" |
| Type wiel vooraan | Zonder Binnenband |
| Type wiel achteraan | Zonder Binnenband |
| Diversen | Voor- En Achtervering, 2 Schijfremmen |
| Afmetingen product | H 128,5 cm x L 24,5 cm x D 120 cm |
| Afmetingen pakje | H 25 cm x L 48 cm x W 122 cm |
| veiligheidsvoorschriften | Het Dragen Van Beveiliging Is Sterk Aangeraden |
| Kleuren | Zwart |
| Aanvullende kenmerken | ° Achtervermogen tot 1200 W De achtermotor levert tot 1200 W maximale kracht, wat zorgt voor dynamische acceleraties en efficiënte tractie. De step bereikt een snelheid van 25 km/u en biedt 3 snelheidsmodi om je rijstijl aan te passen. Hij kan hellingen met een klimhoek tot 36% aan, ideaal voor heuvelachtig stedelijk terrein. ° Controle en veiligheid De schijfremmen voor en achter zorgen voor een evenwichtige en geleidelijke remwerking. Het geïntegreerde scherm toont de belangrijkste rij-informatie. De IPX5 waterdichtheidsklasse beschermt de componenten tegen waterspatten voor dagelijks gebruik. ° Verstelbaar en opvouwbaar formaat De intrekbare stuurpen maakt het mogelijk de hoogte aan te passen tot 128,5 cm, afgestemd op jouw lichaamslengte. Opvouwbaar, hij is gemakkelijk op te bergen ondanks zijn robuuste structuur, die een gewicht tot 120 kg kan dragen. |
| Brutogewicht | 25kg |
| Artikelcode | 10017641 |