Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Tondeuse BE YOU zonder draad BY-WLHC
9€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | BE YOU |
| Type tondeuse | Baardtrimmer |
| Voeding | Batterij |
| Bruikbaar tijdens het opladen | Ja |
| Autonomie | 120min |
| Oplaadtijd (Uur) | 2,5 |
| Minimale snijhoogte (cm) | 0,5mm |
| Maximale snijhoogte | 20mm |
| Aantal opzetstukken | 1 |
| Type reiniging | Handmatig |
| Toebehoren. | 2 Snijgeleiders, Usb-C Kabel, Reinigingsborstel, Smeerolie |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Be you-producten |
| Afmetingen product | H 15,1 cm x L 3,8 cm x D 3,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 16,5 cm x L 9 cm x W 5 cm |
| Brutogewicht | 0,9kg |
| Stroomverbruik uitstand | 0,1W |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 985618 |
Rated 5 de 5 de Dave par Au top Excellente tondeuse a barbe , rien a dire , au top pour son petit prix
Date de publication: 2026-03-21
Rated 5 de 5 de euro6 par article universel Excellent article correspond entièrement à l'usage demandé
Date de publication: 2026-03-17
Rated 4 de 5 de Barbe 976 par Il fonctionne parfaitement Je suis satisfait de cette tondeuse il fonctionne parfaitement
Date de publication: 2026-02-17
Rated 4 de 5 de Stevie par Facile Content et très facile à utiliser, très maniable et léger
Date de publication: 2026-01-05
Rated 5 de 5 de JPB par Satisfait Sans problème, fait le job pour pas cher et plutôt bien
Date de publication: 2025-11-16