Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
VLOERREINIGER VALBERG FLOORWASHER FL3.2
99€95
Ontdek onze VLOERREINIGER VALBERG FLOORWASHER FL3.2
30 min
Autonomie0,6L
inhoud reservoirHarde vloeren
Ideaal voor parket, vloertegels of beton.Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Producttype | Vloerreiniger |
| Funciones | Stofzuigen, dweilen en drogen |
| Gebruik | Harde Vloeren |
| Vloertype | Parket, Tegels, Beton |
| Zuigkracht | 6 000 |
| Vermogen (W) | 120W |
| Reinigingsmodus | Koud water |
| Plat gebruik | Nee |
| Verlichting borstel | Nee |
| Autonomie | 30min |
| Schoonwaterreservoir | 0,6L |
| Vuilwaterreservoir | 0,42L |
| Detergenttank | Nee |
| Zelfreinigende modus | Ja |
| Drogen van de rol | Nee |
| Vuil sensor | Nee |
| Toebehoren. | oplaadstation, 2x filters, 2x rollers |
| Aanvullende kenmerken | De Valberg FL3.2 stofzuiger-wisser is ontworpen voor optimaal gebruik op harde vloeren zoals parket, tegels, gezeefde betonvloeren, linoleum,... Uitgerust met een ultra dunne rand op de gemotoriseerde borstel, kan hij dicht langs de plinten reinigen voor een grondige schoonmaak van uw interieur. Na elk gebruik kunt u door het apparaat op het laadstation te plaatsen de automatische reinigingsmodus activeren, wat helpt om de prestaties op lange termijn te behouden. Het laadstation zorgt er ook voor dat het apparaat wordt opgeladen, wat een autonomie geeft van 30 minuten op minimaal vermogen en 15 minuten op verhoogd vermogen. Een kleine tip: vergeet niet de roller na het automatische reinigingsproces te laten drogen door hem uit het apparaat te halen, zodat hij zo hygiënisch mogelijk blijft. |
| Kleuren | Wit |
| Nettogewicht | 3,2kg |
| Brutogewicht | 6,5kg |
| Afmetingen product | H 110 cm x L 26 cm x D 21,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 21,8 cm x L 110 cm x W 26 cm |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,48W |
| Automatisch overschakelen naar stand-bymodus | 1min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10002033 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 3 van de 5 door Fafa uit Fonctionne bien Ravie de mon achat du modèle d'exposition mais le produit ensuite même n'est pas ce qu'il existe de mieux. En tout cas il fait le job
Datum plaatsing: 2026-05-03
Rated 5 van de 5 door Nath uit Bon produit Petit modèle facile à mettre dans un coin. Dommage que les commandes soient intégrées au manche
Datum plaatsing: 2026-04-25
Rated 5 van de 5 door gigga uit efficace il est efficace, facile à nettoyer, très fonctionnel
Datum plaatsing: 2026-04-19
Rated 5 van de 5 door Coco uit Nettoyeur 3 en 1 J’ai acheté un premier appareil, je n’ai pas fait attention Qui n’était pas neuf, et je ne comprends pas qu’on le mette en En vente sans la révision et sans le nettoyer, car quand je l’ai déballé chez moi, il était sale donc je l’ai ramené et pour 20 € de plus je l’ai pris neuf. Et là je suis très satisfaite de mon appareil pour votre publicité. Moi je serais vous, je ferai le nécessaire pour vendre des secondes main nickel. ☹️
Datum plaatsing: 2026-04-12
Rated 5 van de 5 door Aurélie uit Bon produit Je suis très contente du produit fonctionne très bien
Datum plaatsing: 2026-04-08
