Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Stijltang SAINT ALGUE DEMELISS TITANIUM
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAINT ALGUE |
| Toesteltype | Stoomstijltang |
| Materiaal van de verwarmingslaag | Titanium |
| Vermogen (W) | 85W |
| Temperatuurregeling | Ja |
| Maximale temperatuur (°C) | 230°C |
| Lengte van de snoer | 2,3m |
| 360° draaibaar snoer | Ja |
| Toebehoren. | Demeliss Keratine care 10ml, Waterflesje en thermoresistente zakje |
| Aanvullende kenmerken | De stoomstijltang Demeliss Titanium van Saint Algue biedt je een perfect resultaat met maximale bescherming! Hij overtuigt door zijn prestaties: - Titanium Ceramic coating, - afneembare kam, - LCD-scherm, - stoomfunctie Temperatuur: van 150°C tot 230°C - ideaal voor fijn, normaal, golvend en dik haar Lengte van het voedingskabel: 2,30 m |
| Afmetingen pakje | H 7,1 cm x L 12,5 cm x W 37 cm |
| Brutogewicht | 1,13kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ABC DISTRIBUTION |
| Postadres | 3 AVENUE DES VIOLETTES 94380 BONNEUIL-SUR-MARNE |
| E-mailadres | SAV@ABCOSMETIQUE.COM |
| Artikelcode | 961994 |
Rated 5 van de 5 door Julo uit Bien Bien pour le prix Qualitatif comparé a dautres marques
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 4 van de 5 door Gaëlle uit Top Lisse et démêle en même temps Facile et rapide. Mode vapeur ou pas et monter en température en led
Datum plaatsing: 2026-02-08
Rated 5 van de 5 door Kiki123 uit Très bon lisseur! Article acheté début janvier. Conforme à mes attentes. Résultats superbes. Même malgré l'humidité extérieure! Prise en main rapide, simple et de qualité. Seul bémol le petit bruit lors du lissage.
Datum plaatsing: 2026-02-06
Rated 5 van de 5 door Sylvie uit Top Vraiment très bon produit pour le prix je ne regrette pas de l’avoir acheté
Datum plaatsing: 2026-01-29
Rated 5 van de 5 door Titi73 uit Super lisseur J'j'ai acheté ce lisseur car ma fille en cherchais un depuis longtemps
Datum plaatsing: 2026-01-17