Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Stijltang REMINGTON S8590 Keratin Therapy
32€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | REMINGTON |
| Toesteltype | Stijltang |
| Bekleding van de platen | Keramisch |
| Temperatuurregeling | Ja |
| Maximale temperatuur (°C) | 230°C |
| 360° draaibaar snoer | Ja |
| Toebehoren. | Hittebestendig matje |
| Aanvullende kenmerken | Plaatgrootte: Smal, breedte 1,1 cm - ideaal voor kort haar / bijwerken en halflang haar Bekleding: Keramiek en Keratine Temperatuur: van 160°C tot 230°C - ideaal voor fijn, normaal, golvend en dik haar Hoogwaardige keramische bekleding met keratine De keratinebeschermingstechnologie wordt exclusief gebruikt in de Keratin Therapy stijltang. De stylingplaten zijn uitgerust met een hoogwaardige keramische bekleding, verrijkt met micro-actieve keratinecomponenten die geactiveerd worden door warmte. Keratin Therapy – voor een compromisloze styling De Keratin Therapy Pro S8590 stijltang biedt dankzij een unieke keratinebeschermingstechnologie tot 57% extra bescherming tegen breuk en andere haarschade (vergeleken met een standaard REMINGTON stijltang met standaard keramische bekleding - getest op Europees bruin haar). Warmtebeschermingssensor De exclusieve warmtebeschermingssensor in de bovenste plaat meet continu het vochtigheidsniveau van het haar en optimaliseert de temperatuur om het haar te beschermen. Warmtebestendige beschermhoes De Keratin Therapy Pro stijltang wordt geleverd met een elegant design en een warmtebestendige beschermhoes. |
| Afmetingen pakje | H 16 cm x L 8,5 cm x W 38 cm |
| Brutogewicht | 0,85kg |
| Artikelcode | 960623 |
Rated 5 de 5 de Eve94 par Bon produit Produit a acheté le moins dernier, très bon produit très bonne marque
Date de publication: 2026-03-19
Rated 5 de 5 de Fred par Bonjour Je suis très satisfaite sexe produit et je le recommande 💯😉
Date de publication: 2026-03-09
Rated 3 de 5 de Sss par Mitige Lisse bien mais n'a pas l'air de bien contenir la temperature comme ecrit je trouve que la chaleur est plus haute que se que je met.
Date de publication: 2026-02-15
Rated 5 de 5 de Jano par Qualité Très cotent de mon achat et qualité de prix merci.
Date de publication: 2026-01-29
Rated 5 de 5 de Un bon service par En bon service Je suis très content des produits de électro dépôt
Date de publication: 2026-01-25