Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Stijltang BE YOU BY-HVC02.3
14€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | BE YOU |
| Toesteltype | Stijltang |
| Materiaal van de verwarmingslaag | Keramisch |
| Vermogen (W) | 45W |
| Breedte van de platen (mm) | 2,5cm |
| Temperatuurregeling | Ja |
| Maximale temperatuur (°C) | 230°C |
| Lengte van de snoer | 1,8m |
| 360° draaibaar snoer | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons Merk en onze Be you Producten |
| Afmetingen product | H 3,5 cm x L 33 cm x D 3,2 cm |
| Afmetingen pakje | H 5 cm x L 35,5 cm x W 8 cm |
| Brutogewicht | 0,48kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10009542 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 4 de 5 de Daisy par Grill rapidement J ai acheté un grill viande il y a 3 semaines et j aime le résultat
Date de publication: 2026-03-31
Rated 1 de 5 de Cece59 par Pas terrible Je suis pas très contente de cet article, les plaques au bout ne serre pas correctement pas pratique.
Date de publication: 2026-03-20
Rated 5 de 5 de dalbi par bon achat ce produit corrspond parfaitement aux attentes de mon épouse
Date de publication: 2026-02-12