Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Stijltang SAINT ALGUE Demeliss Kera-Gold XL 20056
28€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | SAINT ALGUE |
| Toesteltype | Stijltang |
| Materiaal van de verwarmingslaag | Keramisch |
| Breedte van de platen (mm) | 4,5cm |
| Temperatuurregeling | Ja |
| Maximale temperatuur (°C) | 230°C |
| 360° draaibaar snoer | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Keratine is het eiwit waaruit 95% van het haar bestaat. Het geeft het haar kracht, glans en elasticiteit. De platen van deze stijltang zijn doordrenkt met keratine voor een betere bescherming tegen breuk en schade door hitte. |
| Afmetingen pakje | H 34 cm x L 52 cm x W 4 cm |
| Brutogewicht | 0,633kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ABC DISTRIBUTION |
| Postadres | 3 AVENUE DES VIOLETTES 94380 BONNEUIL-SUR-MARNE |
| E-mailadres | SAV@ABCOSMETIQUE.COM |
| Artikelcode | 10007961 |
Rated 4 de 5 de Mag par Bonne qualité prix Excellent produit correspond aux attentes de ma fille
Date de publication: 2026-04-13
Rated 5 de 5 de Greg par magasin parfait tres bon produits , toujours satisfait , je recommande vivement
Date de publication: 2026-03-01
Rated 5 de 5 de Michel par Lisseur Fait le nécessaire excellent recommandé pour cela
Date de publication: 2026-02-24
Rated 5 de 5 de Zabou59 par Bon lisseur Très facile a trouver rien a redire. Je recommande
Date de publication: 2026-02-15
Rated 4 de 5 de Mauny 45 par Super fonctionnelle et très Bein pour les cheuveux J'ai acheté se produit le moi dernier et j'en suis très contente. Il fonctionne très bien .il lisse parfaitement les cheuveux je conseille au autre clients de le prendre il seront pas déçu.
Date de publication: 2026-01-30