Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Chacon Stekkerdoos 5-voudig + 2x USB-A – 1,5m kabel
9€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | CHACON |
| Type | Stekkerblok |
| Vermogen afgerold (W) | 3 680W |
| Kinderveiligheid | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Kabeldoorsnede 1,5mm2 |
| Afmetingen product | H 5 cm x L 5 cm x D 32 cm |
| Afmetingen pakje | H 3,8 cm x L 4,9 cm x W 32 cm |
| Brutogewicht | 0,33kg |
| Artikelcode | 10018113 |