Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Speaker EDENWOOD MIDISOUND V2
89€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Gebruik | Feest Thuis |
| Merk | EDENWOOD |
| Vermogen (W) | 300W |
| Waterdichtheid | Nee |
| Twee speakers koppelen | Ja |
| Ingang micro | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| USB | Ja |
| Radio | Ja |
| Lichtspel | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Afmetingen product | H 81,9 cm x L 46 cm x D 44,7 cm |
| Nettogewicht | 7,9kg |
| Kleuren | Zwart |
| Stroomverbruik uitstand | 0,2W |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,2W |
| Aanvullende kenmerken | U kunt twee luidsprekers tegelijk verbinden om te genieten van twee keer meer vermogen. 300 W muzikaal, oftewel 100 W RMS |
| Automatisch uitschakelen | 15min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 985970 |
Rated 5 van de 5 door Fativet uit Très bon rapport qualité prix/prix J’ai acheté cet article le mois dernier et j’en suis très satisfaite
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 4 van de 5 door FMB uit bon son, belle présentation bon son, belle présentation je ne mets pas 5 étoiles car il manque 1 chose ; des poignées sur le côté pour la bouger (elle est assez grosse et lourde)
Datum plaatsing: 2026-04-16
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit tres bon produit super enceinte tres bon son et puissance qualité prix au top ,,,
Datum plaatsing: 2026-04-15
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Appareil Je suis satisfait par Le service que l'agent d'électro dépôt m'a rendu. Sa sympathie et son éloquence m'avaient convaincu.
Datum plaatsing: 2026-02-26
Rated 4 van de 5 door Cap 53 uit Bon materiel Tres satisfait demon achat,merci à l’équipe,je revindrai.
Datum plaatsing: 2026-02-24
