Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Speaker EDENWOOD MAXISOUND
169€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Gebruik | Draagbaar Geluid |
| Merk | EDENWOOD |
| Vermogen (W) | 1 000W |
| Waterdichtheid | Nee |
| Twee speakers koppelen | Ja |
| Ingang micro | Ja |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Hulpingang | Ja |
| Aux-uitgang | Jack |
| USB | Ja |
| Radio | Ja |
| Lichtspel | Ja |
| Afstandsbediening | Nee |
| Micro | Nee |
| Afmetingen product | H 95,5 cm x L 36,4 cm x D 32,5 cm |
| Nettogewicht | 15kg |
| Kleuren | Zwart |
| Stroomverbruik uitstand | 0,2W |
| Stroomverbruik in stand-bymodus | 0,2W |
| Aanvullende kenmerken | U kunt twee luidsprekers gelijktijdig aansluiten om te profiteren van twee keer meer vermogen. 1000 W muziekvermogen, oftewel 400 W RMS |
| Automatisch uitschakelen | 15min |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 983918 |
Rated 5 de 5 de Ti coq974 par Ca fonctionne très bien J'ai acheté cette article le mois dernier je suis très satisfait
Date de publication: 2026-04-26
Rated 5 de 5 de Mich par Tres bien super son Je suis ravi de mon achat je recommande cette enceinte
Date de publication: 2026-04-21
Rated 5 de 5 de queulin par tres bien tres bonne enceinte donne du son tres bien et legere
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de Lohalyna par Basses au top ! Un son de très bonne qualité pour ce prix, avec des basses profondes et enveloppantes
Date de publication: 2026-04-20
Rated 5 de 5 de Kos35 par Super bien Excelent excellente ça marche très bien Je suis satisfait.
Date de publication: 2026-04-02
