Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
SPEAKER EDENWOOD CURVE SYSTEM 18
449€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Vermogen (W) | 1 700W |
| Ingang micro | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Aantal luidsprekers | 12 |
| USB | Ja |
| Radio | Nee |
| Afmetingen product | H 222,8 cm x L 58 cm x D 76 cm |
| Nettogewicht | 77,3kg |
| Kleuren | Zwart |
| Stroomverbruik uitstand | 0,4W |
| Aanvullende kenmerken | Hoogte statief 1,8 De poten zijn in hoogte verstelbaar van 1,1 tot 1,87. Afmetingen subwooferkast 18 inch: 58,3*56,5*68CM 18 inch subwooferkast 2 keer 6 meter kabels 6,5 inch luidsprekers XLR-ingang XLR-uitgang afstandsbediening |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 974908 |
Rated 4 de 5 de Anonyme par Très bien Très bon produit, facile à monter. Rapport qualité prix imbattable.
Date de publication: 2026-03-13
Rated 5 de 5 de Bruno77 par Bon achat Envoie du lourd si bien réglé et si la source est bonne Un peu plus nuancé sur le sans fils Globalement plutôt pas mal pour le prix
Date de publication: 2026-03-08
Rated 5 de 5 de Stef 49 par Bon équipement audio sono j'ai acheté récemment cet article et satisfait que j'en ai
Date de publication: 2026-02-26
Rated 5 de 5 de Titelle par Très bon Trop bonne achat pour un cadeau marché bien je recommande
Date de publication: 2026-01-18
Rated 4 de 5 de Vdteck par Enc. Amplifiée EDENWOOD CURVE SYSTEM 18 Bon rapport qualité prix fonctionne parfaitement..
Date de publication: 2025-11-30
