Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ruitenreiniger KARCHER WV1
37€75
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | KARCHER |
| Producttype | Ruitenreiniger |
| Functie | Raamreiniger |
| Inhoud | 0,1L |
| Autonomie | 25min |
| Toebehoren. | oplader |
| Kleuren | Wit |
| Nettogewicht | 0,63kg |
| Brutogewicht | 0,72kg |
| Afmetingen product | H 27,5 cm x L 25 cm x D 13 cm |
| Afmetingen pakje | H 12 cm x L 14 cm x W 26,4 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | KÄRCHER FRANCE |
| Postadres | 5, AVENUE DES COQUELICOTS Z.A. DES 94865 BONNEUIL SUR MARNE |
| E-mailadres | SERVICE.CLIENT.FR@KARCHER.COM |
| Artikelcode | 989333 |
Rated 5 van de 5 door Fanfan5940 uit Très pratique Très pratique surtout pour les grandes baies vitrees
Datum plaatsing: 2026-03-18
Rated 5 van de 5 door PS 08 uit Super pratique Je suis très satisfaite des produits que j'achète chez vous
Datum plaatsing: 2026-03-04
Rated 4 van de 5 door Batfou uit Très bien Simple et efficace ca fonctionne parfaitement pour nettoyer les vitres
Datum plaatsing: 2026-02-28
Rated 4 van de 5 door Titi uit Bien Très bien mais peu servi vu le temps à voir dans le temps
Datum plaatsing: 2026-02-22
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit C'est vrai que c'est mieux des vitres propres !! Appareil de très bonne facture, mais ce n'est pas avec vapeur ! Ce que je croyais.... En fait c'est une raclette aspirante lors du passage de celle ci ! Mais ça fait quand même le job. Voilà.
Datum plaatsing: 2026-02-13