Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Zwembadrobot AIRPER SCUBA S1 2025 Zwart
547€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Grootte (m²) | 150m² |
| Diepte zwembad | 3m |
| Reinigingszones | Bodem + Muren + Waterlijn |
| Maximale helling % maaiprincipe | 10 |
| Horizontale waterlijnreiniging | Ja |
| Autonomie | 180min |
| Oplaadtijd (Uur) | 4 |
| Zuigkracht (m³/h) | 15,9m³/h |
| Debiet / zuigkracht (LPH) | 15 900l/h |
| Filterniveau (micron) | 180 |
| Detectie van obstakels | Nee |
| Cartografie | Nee |
| Navigatie | Wavepath 2.0 |
| Adaptieve reiniging | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Aiper |
| Onderwater communicatie | Nee |
| Laadstation | Nee |
| Caddy | Nee |
| Afmetingen product | H 22,2 cm x L 39 cm x D 44,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 29,6 cm x L 44,2 cm x W 52,8 cm |
| Nettogewicht | 7,5kg |
| Brutogewicht | 9kg |
| Wettelijke garantie België | 24 |
| Artikelcode | 10010547 |