Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE IPAD 6 32Gb grijs Refurbished Grade ECO
119€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Staat | Gereviseerd |
| Lanceringsjaar | 2018 |
| Grootte scherm | 9,7" |
| Grootte scherm in cm | 24,64cm |
| Schermresolutie | 2048 X 1536 Qxga |
| Schermtechnologie | Ips |
| Type processor | A10 Fusion, Quad-core |
| Vermogen van de processor (Ghz) | 2,34GHz |
| RAM-geheugen (Gb) | 2 |
| Totale opslagcapaciteit | 32Go |
| Capaciteit van de batterij | 8 827 |
| Aansluittechniek | Lightning, Jack 3.5 Mm |
| aansluiting | Wi-Fi |
| Uitbreiding | Nee |
| Camera vooraan | 1,2 Megapixels |
| Camera achteraan | 8 Megapixels |
| Systeem | Compatibel Ios 14 |
| Tabletgebruik | Multimedia Tablet |
| Afmetingen product | H 24 cm x L 16,95 cm x D 0,75 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,4 cm x L 26,5 cm x W 31 cm |
| Nettogewicht | 0,469kg |
| Brutogewicht | 0,8kg |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Grade EC0 Behuizing: zichtbare krassen en/of schokken. Scherm: kan microkrassen hebben, onzichtbaar bij inschakelen. Geleverd met nieuwe compatibele accessoires (kabel) en een beschermend omhulsel. Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). Garantie van 12 maanden geldig bij Electro Dépôt (niet bij de Apple Store). |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Lichaam DAS | 0,63 |
| Ledematen DAS | 0,63 |
| Beschikbaarheidsperiode wisselstukken in maand | 24 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ALT ECO |
| Postadres | 14, AVENUE BARTHELEMY THIMONNIER 69300 CALUIRE-ET-CUIRE |
| E-mailadres | CONTACT@LMECO.FR |
| Artikelcode | 986438 |
Rated 5 van de 5 door Jcm66 uit Supert fonctionnalité J ai acheté cette article et ç est supert et excellent merci aucun soucis ach depuis plus d'un mois je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-15
Rated 4 van de 5 door Filoupm uit Tablette Bien dans l'ensemble mais un peu long pour le paiement en 4 fois!!!
Datum plaatsing: 2026-03-14
Rated 5 van de 5 door 076 uit Super contente Tres contente super bien très facile très satisfaisant
Datum plaatsing: 2026-02-18
Rated 5 van de 5 door Baloo uit Ipad reconditionné Super conseil très content de la tablette reconditionné
Datum plaatsing: 2026-02-08
Rated 5 van de 5 door Jessydu85 uit Au top 😊 Parfait je recommande . Reçu par colis super bien emballé Le produit au top 😊 je recommande
Datum plaatsing: 2026-01-19