Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
EDENWOOD oortjes TWS SI01 WIT
9€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Type | True Wireless Oordopjes, Semi-Intra |
| Autonomie | 3h |
| Autonomie met oplaadbox | 10,5h |
| Handenvrij | Ja |
| Afstandsbediening | Ja |
| Nettogewicht | 0,032kg |
| Brutogewicht | 0,073kg |
| Afmetingen product | H 4,9 cm x L 4,4 cm x D 2 cm |
| Afmetingen pakje | H 13 cm x L 9 cm x W 3 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 990289 |
Rated 5 van de 5 door Husni uit Super Bonjour toute mes électroménager du électro dépôt franchement je suis satisfaite Il est très facile de traiter avec eux.
Datum plaatsing: 2026-03-09
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Super écouteurs sans fils Fonctionne très bien excellent rapport qualité pris
Datum plaatsing: 2026-03-08
Rated 5 van de 5 door MC1212 uit Fonctionne très bien Je très content de cette article sof que je l’avais perdu je reviendrai acheter un jour
Datum plaatsing: 2026-02-15
Rated 5 van de 5 door Prince uit Gâté C’est gâté je sais pas si c’est possible de changer
Datum plaatsing: 2026-02-11
Rated 5 van de 5 door Saba uit Super Génial j'en suis très contente je l'utilise tous les jours c'est parfait je recommande
Datum plaatsing: 2026-01-27
