Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Oortjes EDENWOOD TWS SI01 zwart
9€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Type | True Wireless Oordopjes, Semi-Intra |
| Autonomie | 3h |
| Autonomie met oplaadbox | 10,5h |
| Handenvrij | Ja |
| Afstandsbediening | Ja, geïntegreerd |
| Nettogewicht | 0,032kg |
| Brutogewicht | 0,073kg |
| Afmetingen product | H 4,9 cm x L 4,4 cm x D 2 cm |
| Afmetingen pakje | H 13 cm x L 9 cm x W 3 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 990288 |
Rated 5 van de 5 door Chica uit Parfait il est super facile a le conecter le son est parfait je l'utilise sur ma tablette franchement 👍
Datum plaatsing: 2026-03-27
Rated 5 van de 5 door Val 66 uit Parfaite fonctionnalité Je suis totalement satisfaite de ces écouteurs Edenwood
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 5 van de 5 door Epsilone23 uit Excellent Rapport qualité prix Produits un adéquation par rapport à ma recherche
Datum plaatsing: 2026-03-25
Rated 5 van de 5 door Gab24 uit Très fonctionnel Très résistant et garde la charge c'est vraiment cool comme modèle je suis vraiment satisfait de la qualité de vos articles et en plus j'ai aussi la montre elle fonctionne très bien et tout est parfait ☺️
Datum plaatsing: 2026-03-10
Rated 5 van de 5 door Sam25 uit Marche très bien Je suis très contente de mon produit que j' ai acheté récemment.
Datum plaatsing: 2026-02-10
