Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Oortjes EDENWOOD TWS SI01 roos
9€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Type | True Wireless Oordopjes, Semi-Intra |
| Autonomie | 3h |
| Autonomie met oplaadbox | 10,5h |
| Handenvrij | Ja |
| Afstandsbediening | Ja, geïntegreerd |
| Nettogewicht | 0,032kg |
| Brutogewicht | 0,073kg |
| Afmetingen product | H 4,9 cm x L 4,4 cm x D 2 cm |
| Afmetingen pakje | H 13 cm x L 9 cm x W 3 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 990321 |
Rated 5 van de 5 door Yaya uit Super Je suis contente de mes ecouteurs bonne qualiter pour le prix
Datum plaatsing: 2026-01-26
Rated 5 van de 5 door Nathdu62 uit Super Très contente de mon achat j'en voulais un depuis longtemps le prix était très intéressant
Datum plaatsing: 2026-01-14
Rated 5 van de 5 door MifMafMouf uit Qualité/Prix +++ Conforme , marche très bien pour le prix.RAS par ailleurs.
Datum plaatsing: 2025-10-09
Rated 5 van de 5 door Hbz uit Bon rapport qualité-prix Il marche comme il faut, pour son prix c’est nickel
Datum plaatsing: 2025-09-26
Rated 5 van de 5 door Pam15 uit Satisfaite J'ai acheter cet article j'en suis très satisfaite, donc je l'ai pris à nouveau pour offrir.
Datum plaatsing: 2025-09-10
