Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE iPad 9 (2021) 64GB Space Gray – Refurbished grade ECO
219€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Staat | Gereviseerd |
| Lanceringsjaar | 2021 |
| Grootte scherm | 10,2" |
| Grootte scherm in cm | 25,91cm |
| Schermdefinitie | QHD |
| Vermogen van de processor (Ghz) | 2,65GHz |
| RAM-geheugen | 3Go |
| Totale opslagcapaciteit | 64Go |
| Aanvullende kenmerken | met FOLIO |
| Autonomie | 10h |
| Capaciteit van de batterij | 8 827 |
| Aansluittechniek | Lightning |
| aansluiting | Wifi 5, Bluetooth 4.2 |
| Uitbreiding | Nee |
| Selfie camera | 12Mp |
| Hoofdcamera | 8Mp |
| Systeem | Ios |
| Afmetingen product | H 0,75 cm x L 17,41 cm x D 25,06 cm |
| Afmetingen pakje | H 4,4 cm x L 26,5 cm x W 31 cm |
| Nettogewicht | 0,498kg |
| Brutogewicht | 0,8kg |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Wordt geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel + hoesje). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij Electro Dépôt (niet bij de Apple Store). |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Lichaam DAS | 0,99 |
| Ledematen DAS | 3,85 |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ALT ECO |
| Postadres | 14, AVENUE BARTHELEMY THIMONNIER 69300 CALUIRE-ET-CUIRE |
| E-mailadres | CONTACT@LMECO.FR |
| Artikelcode | 10012359 |
Rated 5 de 5 de Christalain par Satisfaction totale Achat avec totale satisfaction. Article quasi neuf et deux ans de garantie.
Date de publication: 2026-04-18
Rated 5 de 5 de Sbarn par Très bon produit reconditionné Acheter pour offrir à mon père de 76ans. Il en est super content. Il convient tout à fait car pas besoin d’un iPad dernier cri.
Date de publication: 2026-03-01
Rated 1 de 5 de Cath76 par Décevant Désolé la tablette m’a était vendu bloqué donc j ai du revenir pour avoir un avoir très déçu
Date de publication: 2026-02-26
Rated 3 de 5 de Anonyme par Aucune autonomie de la batterie J’ai acheté le produit le. 5 février et je ne suis pas satisfaite. La batterie est très moyenne.
Date de publication: 2026-02-26
Rated 5 de 5 de Dimi par iPad J’avais commandé mon iPad en ligne mais après 2 jours, il s’est coupé. Je l’ai ramené au magasin qui me l’a échangé directement.
Date de publication: 2026-02-25