Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
APPLE Iphone 13 128Gb GROEN Refurbished Grade Eco
279€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 13 |
| Systeem | Compatibel Ios 17 |
| Lanceringsjaar | 2021 |
| bedekking | Nee |
| Schermdefinitie | FHD |
| Grootte scherm | 6,1" |
| Grootte scherm in cm | 15,5cm |
| Processor | Apple A15 Bionic |
| Type processor | 3,23 Ghz Hexa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nano, E-sim |
| GPS-compatibiliteit | Gps, Glonass, Galileo, Bds, Qzss |
| Wifi | 802.11 A/B/G/N/Ac/6E |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 19h |
| Batterijcapaciteit (mAh) 80% gegarandeerd | 3 240mAh |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Radio | Nee |
| Aansluittechniek | Lightning |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Groen |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 14,7 cm x L 7,15 cm x D 0,77 cm |
| Afmetingen pakje | H 8,2 cm x L 17 cm x W 40 cm |
| Brutogewicht | 0,36kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Wordt geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij ELECTRO DEPOT (niet bij de Apple Store). |
| Artikelcode | 987791 |
Rated 4 de 5 de Stéphane par Bon produit J’ai acheté ce produit il y a un mois et j’en suis très content
Date de publication: 2024-11-10
Rated 5 de 5 de Grinta par Sav efficace J’ai acheté l’iPhone 13 reconditionné qui ne fonctionnait pas malheureusement. Je suis retourné le lendemain et ils me l’ont changé directement. Un service client efficace!
Date de publication: 2024-08-21
Rated 3 de 5 de 2001 par Téléphone occasion Je suis satisfait de mon produit occasion ( iphone 13) En payement plusieurs fois
Date de publication: 2024-08-03
Rated 5 de 5 de Elsa2106 par Téléphone fonctionne très bien J’ai acheté le téléphone il y a à peu près 2 semaines et j’en suis très contente
Date de publication: 2024-07-08
Rated 1 de 5 de Ludo par Micro hors service Achète et impossible de téléphoner car micro hors service,téléphone reconditionné ne fonctionnant pas
Date de publication: 2024-07-04