Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Refurbished
refurb APPLE IPHONE 13 128GO
279€95
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | APPLE |
| Model | Iphone 13 |
| Systeem | Ios |
| Lanceringsjaar | 2021 |
| bedekking | Nee |
| Schermdefinitie | FHD |
| Grootte scherm | 6,1" |
| Grootte scherm in cm | 15,5cm |
| Processor | A15 Bionic |
| Type processor | 3,2 Ghz Octa-Core |
| RAM-geheugen | 4Go |
| Interne opslag | 128Go |
| Uitbreiding | Nee |
| Compatibiliteit operatoren | Alle Operatoren |
| Netwerk | 5G |
| Type simkaart | Nb |
| GPS-compatibiliteit | Gps, A-Gps, Glonass, Galileo, Qzss |
| Wifi | Wifi 6 (2,4/5Ghz) |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Ja |
| Autonomie in gesprekmodus (u) | 19h |
| Batterijcapaciteit (mAh) 80% gegarandeerd | 3 240mAh |
| Snelladen | Ja |
| Inductie oplader | Ja |
| Hoofdcamera | 12Mp |
| Selfie camera | 12Mp |
| Aansluittechniek | Lightning |
| Jack 3.5 mm | Nee |
| behuizing | Aluminium Frame En Glazen Achterkant |
| Bestendigheid | Ip68 |
| Kleuren | Groen |
| Toebehoren. | Laadkabel |
| Afmetingen product | H 14,67 cm x L 7,15 cm x D 0,77 cm |
| Afmetingen pakje | H 8,2 cm x L 17 cm x W 40 cm |
| Brutogewicht | 0,36kg |
| Staat | Refurbished Grade Eco |
| Hoofd DAS (W/kg) | 1 |
| Categorie (SAT) | C |
| Gezondheidscertificaat DAS | Denk aan uw gezondheid – gebruik uw mobiele telefoon met mate, bel met een oortje en kies voor een toestel met een lage SAT-waarde. |
| DAS Regelgevende tekst | Het SAT-waarde (Specifieke Absorptie Tempo) is de meeteenheid voor de hoeveelheid elektromagnetische energie die het menselijk lichaam opneemt bij het gebruikt van een smartphone of draadloos toestel. Deze hoeveelheid wordt uitgedrukt in Watt per kilogram met een maximum toegestane limiet van 2 W/kg. |
| Regelgevende tekst herverpakte mobiel | Graad ECO Toestel: zichtbare krassen en/of stoten. Scherm: kan microkrasjes vertonen, onzichtbaar wanneer het toestel aan staat. Wordt geleverd met nieuwe, passende accessoires (nieuwe kabel). Refurbished product, gereset en getest op meer dan 35 controlepunten (onderdelen niet gecertificeerd door Apple). 24 maanden garantie geldig bij ELECTRO DEPOT (niet bij de Apple Store). |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | DPA EUROPE |
| Postadres | 7 RUE GABIAN 98000 MONACO |
| E-mailadres | CONTACT@DPA-EUROPE.COM |
| Artikelcode | 992826 |
Rated 1 de
5
de
Momo par
Appareil défectueux
J'ai rendu l'appareil car la caméra ne fonctionnait pas
Date de publication: 2025-10-27
Rated 4 de
5
de
Davitch par
Apple 13 reconditionné
J’ai acheté un Apple 13 et j’en suite satisfaite le design est parfait
Date de publication: 2025-09-23
Rated 5 de
5
de
Aucun par
Fonctionnel
Quelques bulles sur l’écran entre la feuille transparente apposée sur le verre……
Mis à part ce désagrément…..tout est OK.
Date de publication: 2025-09-22
Rated 3 de
5
de
Lili par
Mitigé
Aspect esthétique général très propre.
Problème de batterie, le téléphone s'éteint à 5% et la batterie ne tient pas du tout.
Malgré un réglage au préalable, les heures de message et autre notification ne correspondent pas du tout avec la vraie heure.
Date de publication: 2025-08-08
Rated 5 de
5
de
Nana84 par
Fonctions au top!
Je l ai acheté pour mon fils ,il en est super content👍🏼
Date de publication: 2025-07-29