Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Raclette COSYLIFE CL-R8PSSDCS
39€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | COSYLIFE |
| Vermogen (W) | 1 200W |
| Aantal personen | 8 |
| Aantal platen | 2 |
| Type platen | Plancha + Steengrill |
| Antikleefkookoppervlak | Ja |
| Thermostaat | Ja |
| Aan/uit-schakelaar | Nee |
| Verwarming indicator | Ja |
| Aantal pannen | 8 |
| Materiaal van de fonduepan | Teflon |
| Aanvullende kenmerken | Raclette / Steengrill / Grill |
| Kookoppervlak (breedte in cm) | 50cm |
| Kookoppervlak (lengte in cm) | 25cm |
| Afmetingen product | H 14 cm x L 57 cm x D 26 cm |
| Afmetingen pakje | H 14 cm x L 57 cm x W 26 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 992353 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 1 de 5 de Anonyme par Nul au niveau chauffe Ne chauffe absolument pas, que ce soit avec la partie pierrade ou la partie plancha. Très décu
Date de publication: 2026-05-02
Rated 5 de 5 de Lucgiuseppe par bon rapport qualité prix polyvalent , cuisson rapide et homogène , bon rapport qualité prix
Date de publication: 2026-05-01
Rated 5 de 5 de Ludo27 par Super produit J ai acheté ce produit super pratique on adore parfait
Date de publication: 2026-04-26
Rated 5 de 5 de Lionel par Très bon rapport qualité/prix Cuisson rapide et bonne, les 8 parts sont un plus!
Date de publication: 2026-04-09
Rated 5 de 5 de Drazop74 par Tip Au top . C est un excellent appareil . Je recommande.
Date de publication: 2026-04-05
