Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Platenspeler TD EDENWOOD TURNTABLE ROUND
49€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | EDENWOOD |
| Type | Platenspeler |
| Aantal uitgangen | 1 |
| connectors | Usb Aux In Bluetooth |
| Aanvullende kenmerken | Retro platenspeler 3 snelheidsinstellingen: 33, 45 en 78 toeren Aandrijfriem Automatisch stoppen 2 ingebouwde luidsprekers Stereo keramische element Houten kast bekleed met kunstleer Aansluitingen: RCA-uitgang, hoofdtelefoonuitgang, aux-ingang USB-speler met codering 2*6 Watt |
| Nettogewicht | 2,6kg |
| Brutogewicht | 3,3kg |
| Afmetingen product | H 11,9 cm x L 35,4 cm x D 25,8 cm |
| Afmetingen pakje | H 35 cm x L 44 cm x W 39,6 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 985920 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Jenouye par Super Super ma nièce adore et fonctionne parfaitement pour le moment 1 mois
Date de publication: 2026-05-10
Rated 5 de 5 de al56 par bon produit à prix correct matériel conforme à mon souhait aussi bien pour la qualité du son que son utitlisation
Date de publication: 2026-05-01
Rated 4 de 5 de Momo89 par Utiles Satisfait utilisation facile je conseille vivement
Date de publication: 2026-04-21
Rated 1 de 5 de Fredosept par Vitesse aléatoire, faiblesse de moteur ? A peine m'en suis-je servi que la fonction 45 Tour est déjà obsolète. Très déçu. Mauvais achat
Date de publication: 2026-04-13
Rated 1 de 5 de Lercier par Son infect Son infect, en rapport avec le tarif (ridiculement bas du coup..) Ramené au magasin immediatement.
Date de publication: 2026-03-15
