Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Platendraaier TD PIONEER DJ PLX-500
329€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | PIONEER DJ |
| Type | DIRECT DRIVE VINYL PLATENDRAAIER |
| Aantal uitgangen | 2 |
| Aanvullende kenmerken | Aluminium plateau, drukgietwerk, diameter: 332 mm Meegeleverde toonarm (DJ Pioneer PC-HS01-S cartridge) 2 RCA-uitgangen Directe aandrijving Draaisnelheid 33T/45T/78T Universele S-vormige toonarm Overhang: 16 mm Compatibel met Pioneer Rekordbox DJ DVS |
| Nettogewicht | 10,7kg |
| Brutogewicht | 13,8kg |
| Afmetingen product | H 15,9 cm x L 36,7 cm x D 45 cm |
| Afmetingen pakje | H 25,8 cm x L 45,8 cm x W 46 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ALPHATHETA EMEA LIMITED |
| Postadres | AVEN ACKERS 2 9130 VERREBROEK |
| E-mailadres | EXEC.EU@ALPHATHETA.COM |
| Artikelcode | 957089 |
Rated 5 van de 5 door Pavlos uit Très bonne platine Achat livré en 3 jours, très bien emballé. Très bonne platine, son correct, la qualité PIONEER est là. Je recommande, TB rapport qualité / prix
Datum plaatsing: 2026-03-20
Rated 2 van de 5 door Tifo uit Déception ou la mal chance plutôt Pas chance j ai achetez plus 1 ans malheureusement et heureusement j ai encore la garantie je vien la déballer car avais pas place avant ,le fil audio blanc grisaille insupportables a ecoute et coter rouge solo parfait je pensais abor les bafle mes j ai inverse mele resulta ce qui est dommage il est intérieur de la platine les cable pas détachable obliger la ramener pourtant elle vraiment belle espérons qu il m'arrange cela
Datum plaatsing: 2026-02-27
Rated 5 van de 5 door Thico uit Excellente surprise Acheté suite à un souci avec un autre fournisseur, je ne pensais pas trouver cet article chez Electro Depot… Non seulement il y était mais moins cher et livré rapidement et parfaitement
Datum plaatsing: 2025-12-28
Rated 5 van de 5 door blok uit doet wat moet goed spelen zeer tevreden met deze aankoop . bestelling goed afgewerkt
Datum plaatsing: 2025-12-28
Rated 4 van de 5 door Nino uit Very good turntable Good product for the price. Solid, easy to mount. Love it.
Datum plaatsing: 2025-11-13