Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
HIGH ONE HI3231HD-EL - TV 32" HD
Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Kenmerken
| Merk | HIGH ONE |
| Energieklasse | E |
| Grootte scherm in cm | 81cm |
| Grootte scherm | 32" |
| Resolutie | Hd |
| Weergave | Led |
| Smart TV | Nee |
| Aanbevolen kijkafstand | 0,96 - 1,12M |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Nee |
| TV-tuner | DVB-T2 / TNT_HD, DVB-T / TNT_HD, DVB-S2, DVB-S |
| Contrast | 3000 : 1 |
| Helderheid | 240Nits |
| USB-functies | Afspelen Van Audio, Foto’S, Video |
| Aantal HDMI-aansluitingen | 2 |
| Waarvan aantal HDMI 2.1-poorten | 0 |
| Scart | 0 |
| Optisch | 1 |
| Jack | Ja |
| Programmeerbare slaapstand | Nee |
| Geluidsresolutie | 2x8W |
| Schermfrequentie | 50Hz |
| Toebehoren. | 1 Afstandsbediening |
| Ruimte tussen tv-stands | 59cm |
| Ambilight | Nee |
| Common interface | Ci + |
| Productgewicht | 6,2kg |
| Muursteun | I2, F2, D2 |
| Afmetingen product | H 47,2cm x L 71,5cm x D 13,2cm |
| Afmetingen pakje | H 49 cm x L 79 cm x W 8,4 cm |
| Brutogewicht | 4kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 10011182 |
Rated 5 van de 5 door Jeff uit Rapport qualité prix tès satisfaisant J'ai acheté cet article le mois dernier et j'en suis très satisfait . J'ai également acheté en 2015 une table à induction et un lave- vaisselle de la marque VALBERG en 2022 . Ces appareils fonctionnent merveilleusement et leurs prix d'achat étaient très inférieurs aux précédent appareils.
Datum plaatsing: 2026-05-09
Rated 5 van de 5 door paravroum72 uit Excellent Ravi de notre achat, très bon rapport qualité prix.
Datum plaatsing: 2026-05-08
Rated 5 van de 5 door Car026 uit magnifique j'ai fait une commande d'un article, c'est parfait, je le recommande vivement top.
Datum plaatsing: 2026-05-07
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Fonctionne bien Je suis contente de ma télé achetée le mois dernier.
Datum plaatsing: 2026-05-07
Rated 5 van de 5 door Lolo21 uit Parfait Tv achetée pour ma mère, elle est ravie ! Parfait
Datum plaatsing: 2026-05-07
