Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
By Electrodepot
Gasfornuis VALBERG GC 60 4CC S701T
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot Maart 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Verwarmingswijze | Gas |
| Aantal kookzones | 4 |
| Type vuur | Gas |
| Ontsteking | Automatisch |
| Energietype van de vuren | Aardgas Of Gas Uit Een Gasfles (Butaan/Propaan) |
| Vermogen vuren (W) | 7 500W |
| Type oven | Gas |
| Inhoud | 63L |
| Schoonmaken van de oven | Katalyse |
| Vermogen oven (W) | 2 800W |
| Beveiligingen | Thermokoppel (Gasonderbreking) |
| Meerfasige aansluiting | 1 Fase |
| Geschikt voor propaan-butaa | Na Ombouwen Geschikt |
| Kabel meegeleverd | Ja, zonder stopcontact |
| Te weten | Voor de installatie en de inwerkingstelling van uw product, controleer of u over alle noodzakelijke elementen voor het gebruik beschikt. Het is mogelijk dat de elektrische kabel en stekker niet meegeleverd worden. Zie kenmerk "kabel(s)". Weet dat de gasleiding nooit meegeleverd wordt bij een product dat op gas werkt. |
| Afmetingen product | H 85 cm x L 60 cm x D 60 cm |
| Breedte | 60cm |
| Afmetingen pakje | H 92,2 cm x L 64,5 cm x W 68,4 cm |
| Brutogewicht | 46,5kg |
| Kleuren | Silver |
| Aanvullende kenmerken | Ontdek ons merk en onze Valberg-producten |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 965401 |
Rated 4 van de 5 door lolo60 uit cuisinière dommage que j ai un bruleur qui fonctionne pas pour allumer le gaz
Datum plaatsing: 2026-03-19
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Qualité et robustesse Simple d'utilisation et parfaitement conforme à mes attentes. Qualité des matériaux irréprochable. Félicitations
Datum plaatsing: 2026-03-17
Rated 5 van de 5 door mag09 uit génial très bon produit correspond totalement a nos attente
Datum plaatsing: 2026-03-07
Rated 2 van de 5 door Maher uit Gicleur d origine trop serrés Un des gicleur etait trop serrer du coup il a cassé Sur 4 feux seul 3 fonctionnes. Car je fonctionne au gaz bouteille
Datum plaatsing: 2026-03-06
Rated 5 van de 5 door lily uit top e commerce arrivé comme prévu pas comme mediamark qui se paie la tête de leurs clients ( même si c'était un commerçant hollandais qui dépend de ce magasin de m....
Datum plaatsing: 2026-03-04
