Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Ecocheques
Koel-vriescombinatie VALBERG CS 315 C X742C
Ontdek onze Koel-vriescombinatie VALBERG CS 315 C X742C
Statische koeling
Deze statische koelkast laat toe de koude op een natuurlijke manier te verdelen, elke zone is gewijd aan een soort voedsel.Voor 3 personen
Het totaalvolume van deze combikoelkast bedraagt: 315 L(Koelkast 219 L / Diepvries 96 L), perfect voor een gezin bestaande uit 3 personen.Geluidsniveau
Het gemiddeld geluidsniveau van deze koelkast bedraagt40 dB, wat overéénstemt met aanvaardbaar stil.Omkeerbare deur
Dankzij de omkeerbare deur (kit meegeleverd), kunt u de openingsrichting van de deur veranderen om de toegang tot de koelkast te vergemakkelijken naargelang de indeling van de keuken.Betaal dit toestel in onze winkels
met ecocheques
Meer info Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot april 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Kleuren | Inox |
| Aantal personen | 3 |
| Totaal netto volume | 315L |
| Nuttig volume koelkast (L) | 219L |
| Nuttig volume diepvriezer | 96L |
| Vriesklasse | **** T -24 °C - Bewaartijd Van Verse Producten En/Of Bewaartijd Diepgevroren Producten 1 Jaar |
| Type koude | Statisch |
| Ontdooien van de koelkast | Ja, handmatig |
| Vriesvermogen (kg/24 u) | 4,4 |
| Omkeerbare deur | Ja |
| Aantal rekjes diepvriezer | 4 |
| Energieklasse | C |
| Geluidsniveau (dB) | 40 |
| Alarm open deur | Nee |
| Visualización | Nee |
| Thermostaat | Ja |
| Waterverdeler | Nee |
| Aantal fruit- en groentenbakken | 1 |
| Positie diepvriezer | Onder |
| Hoogte product | 185,8cm |
| Afmetingen product | H 185,8 cm x L 60 cm x D 60,5 cm |
| Afmetingen pakje | H 193,9 cm x L 65 cm x W 63,5 cm |
| Brutogewicht | 64kg |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| Postadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| E-mailadres | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
| Artikelcode | 978547 |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 5 de 5 de Flo par Super fonctionnalités Acheter il y a un mois et il est super. Rien à dire
Date de publication: 2026-04-19
Rated 5 de 5 de Nadine par Super fonctionnalité Très contente de mon achat, bonne fonctionnalité, je ne regrette absolument pas mon achat
Date de publication: 2026-04-18
Rated 2 de 5 de DENIS par Réfrigérateur Content mais une tablette cassée à l'ouverture du colis
Date de publication: 2026-04-17
Rated 5 de 5 de Malou par Réfrigérateur Valberg Frigo valberg marche au top silencieux. Refroidis bien les aliments. Je ne regrette pas mon achat. Livraison au top. Produit au top 👍👍👍👍
Date de publication: 2026-04-16
Rated 5 de 5 de Carm87 par Satisfaite Je suis Satisfaite de ce réfrigérateur congélateur, pas cher , économique et design
Date de publication: 2026-04-16
