Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Gratis levering
MOULINEX Cookeo Infinity CE9721F0
399€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOULINEX |
| Type | Multikoker |
| Vermogen (W) | 1 600W |
| Inhoud | 6,5L |
| Aantal personen | 6 |
| Vooraf opgenomen recepten | Ja |
| Aantal recepten | 150 |
| Aantal programma's | 16 |
| Timer | Ja |
| Automatische slaapstand | Ja |
| Toebehoren. | Geen |
| Weergave | Digitaal |
| Deksel | Ja |
| Aanvullende kenmerken | Moulinex Cookeo Infinity, Airfryer + multikoker onder druk, 16 programma's : - NIEUWE SMAAKEN EN TEXTUURSPELEN: een unieke combinatie van verschillende kookstanden, waaronder een krachtige airfryer-stand en koken onder druk - 16 KOOKMODI IN ÉÉN APPARAAT: een oneindigheid aan mogelijkheden, van stoofschotels tot gerechten bereid in de airfryer, yoghurt, gratins, brood en zelfs desserts - EENZUIDIGE KEUKEN: stapsgewijze instructies op het scherm, met vooraf ingestelde kooktijden en temperaturen voor eenvoudige bereiding - RECEPTEN IN DE HELFT VAN DE TIJD: met Cookeo, de snelste verbonden multikoker van Moulinex, maak je meer dan 100 recepten in minder dan 15 minuten dankzij koken onder druk, dat tot 5 keer sneller kookt, en bespaar je tot 80% energie - REPARATIEGARANTIE VAN 15 JAAR VOOR EEN EERLIJKE PRIJS: 15 jaar reparatiegarantie tegen een eerlijke prijs dankzij ons wereldwijde netwerk van 6200 reparateurs, met als doel het milieu te beschermen en afval te verminderen - ONEINDIGE INSPIRATIE: een oneindigheid aan recepten die zijn aangepast aan jouw smaak, tijd en beschikbare ingrediënten, stap voor stap te volgen op het scherm van je Cookeo dankzij Wi-Fi-verbinding en de My Moulinex-app - BEHOUD VAN VOEDINGSSTOFFEN: behoud tot 80% van de vitamine C in je ingrediënten met de kookstand onder druk - EEN VOLLEDIGE MAALTIJD IN ÉÉN KEER: bereid een volledige maaltijd dankzij koken op 2 niveaus (in de pot en op het plateau), voor tegelijk zachte en krokante resultaten |
| Afmetingen product | H 37,5 cm x L 37,4 cm x D 40,6 cm |
| Afmetingen pakje | H 46 cm x L 51 cm x W 40 cm |
| Brutogewicht | 1,7kg |
| Nettogewicht | 1,25kg |
| Artikelcode | 10014263 |
Rated 5 van de 5 door Corinne uit Super fonctionnalité L'investissement vaut le produit qui est au top. Je recommande fortement
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 5 van de 5 door Lonathy uit Tout en un Cookeo a toujours été mon ami, celui là est encore plus complet avec toute ses nouvelles fonctions le airfyer, rôtir......
Datum plaatsing: 2026-02-22
Rated 5 van de 5 door Anoniem uit Très bien expliqué Je ne l'ai pas encore apprivoiser mais très contente des débuts
Datum plaatsing: 2026-02-17
Rated 5 van de 5 door Beball uit Super, Incontournable ! J’ai acheté cet article il y a un mois et j’en suis très content. J’avoue que ce nouveau Cookeo est une pépite pour la cuisine!
Datum plaatsing: 2026-01-23
Rated 4 van de 5 door Alex49 uit Le top Attention si vous rechercher le cookeo infinity le blanc na pas la pal de mélange contrairement au noir en sois sa change pas grand chose le cookeo es juste un gain de temps en cuisine et avec l infinity ya aur fryer donc le top je recommande
Datum plaatsing: 2026-01-20
