Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Web Only
Ketel Moulinex cookeo anti-aanbaklaag XA60
37€95
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen en werkuren.
Kenmerken
| Merk | MOULINEX |
| Type | Ketel Voor Cookéo |
| Vermogen (W) | 0W |
| Inhoud | 6L |
| Aantal personen | 6 |
| Afneembare kuip | Ja |
| Vooraf opgenomen recepten | Nee |
| Aantal recepten | 0 |
| Aantal programma's | 0 |
| Timer | Nee |
| Eindsignaal | Nee |
| Automatische slaapstand | Nee |
| Aan/uit-schakelaar | Nee |
| Verwarming indicator | Nee |
| Toebehoren. | Geen |
| Weergave | Nee |
| Deksel | Nee |
| Aanvullende kenmerken | koken |
| Afmetingen product | H 34,7 cm x L 20,4 cm x D 34,7 cm |
| Afmetingen pakje | H 22,8 cm x L 36,2 cm x W 3,2 cm |
| Brutogewicht | 2,5kg |
| Nettogewicht | 2,2kg |
| Artikelcode | 958593 |
Rated 5 de 5 de DOMIGIGI par Cuve cookéo Ras, tout est bien, impeccable, equipe formidable pour les renseignements, bol identique pour mon cookéo., c'est parfait. Merci
Date de publication: 2026-05-03
Rated 4 de 5 de dady par Cuve Cookéo Acheté Cuve cookeo supplémentaire anti adhésive Moulinex
Date de publication: 2026-05-02
Rated 5 de 5 de Syve par Cuve J ai acheté la cuve cookeo impeccable je recommande electro dépôt
Date de publication: 2026-05-02
Rated 5 de 5 de climorta par Super fonctionnelle Parfait elle fait son job. Cuve qui correspond. Et c est bien
Date de publication: 2026-05-02
Rated 5 de 5 de MatL par Cuve de remplacement, qui remplace Cuve de remplacement, correspond bien au modèle, très satisfait.
Date de publication: 2026-04-27
