Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Op = Op
Inductiekookplaat VALBERG met afzuiging IH 4 HTB 2FZ 929C
549€95
Video
Inbegrepen garantie : 2 jaar
Tot mei 2028
Onderdelen, werkuren en verplaatsingskosten.
Kenmerken
| Merk | VALBERG |
| Type kookplaat | Inductie |
| Aantal kookzones | 4 |
| Ontsteking | 10 000W |
| Soort bedieningsknoppen | Tactiele schuifregelaar |
| Vermogensstanden | Touchscreen |
| Timer | 9 |
| Afmetingen product | Ja |
| Kabel meegeleverd | H 25,9 cm x L 60 cm x D 51,5 cm |
| Afmetingen pakje | Ja, zonder stopcontact |
| Brutogewicht | H 36,5 cm x L 73 cm x W 62,5 cm |
| Naam van de fabrikant, bedrijfsnaam of geregistreerd handelsmerk | 29,55kg |
| Postadres | ELECTRO DEPOT FRANCE |
| E-mailadres | 1 ROUTE DE VENDEVILLE 59155 FACHES THUMESNIL |
| Artikelcode | PRODUCTSUPPORT@CONTACT.ELECTRODEPOT.FR |
Hebt u extra informatie nodig ? Download de wettelijke kennisgeving
De handleiding van het product downloaden
De handleiding van het product downloaden
Rated 3 van de 5 door Anoniem uit A voir dans le temps Difficile à installer, ne rentre pas du tout dans un meuble de 60 cm si on choisit l option ventilation sous plinthe vers l avant. Pour l utilisation, un peu bruyant..... A voir dans le temps ,
Datum plaatsing: 2026-04-29
Rated 5 van de 5 door st82 uit BON FONCIONEMENT PLAQUE AU TOP UN PEUT CONPLIQUER A INSTALER DANS UNE CUISINE SUR TOUT POUR LES RACORDEMENT DE LA HOTE .
Datum plaatsing: 2026-04-28
Rated 4 van de 5 door Anoniem uit Je recommande en partie Bientôt 1 mois que je l’utilise. Très simple d’installation, tout est bien fournis et expliqué. Mon seul bémol, la plaque niveau 4 utilisation n’est pas assez forte et en 5 trop forte. Exemple Pancake ou crêpe , soit sa crame trop vite en 5 soit trop long en 4. Même chose si ont doit faire revenir quelque chose. Soit je n’arrive vraiment pas a mis faire, soit l’équilibre n’est pas bon à ce niveau là . L’option aspiration est parfaite .
Datum plaatsing: 2026-04-27
Rated 4 van de 5 door Evan uit Super fonctionnalités Nous avons choisi cette plaque pour éviter d’avoir une installation de hotte suspendue, j’en suis très satisfaite
Datum plaatsing: 2026-04-04
Rated 5 van de 5 door Pl1 uit Bon équipement Très satisfait du fonctionnement ,facile à utiliser
Datum plaatsing: 2026-03-24
