Let op, geld lenen kost ook geld.
Representatief voorbeeld : KREDIETOPENING VAN ONBEPAALDE DUUR van 1.500,00 EUR aan een JAARLIJKS KOSTENPERCENTAGE van 14,50% waarvan 0,02% maandelijkse kaartkosten van het geleende kapitaal (VARIABELE debetrentevoet van 14,23%)
Bakpan 24cm smeedijzer steeneffect
11€95
Kenmerken
| Merk | . |
| Producttype | braadpan |
| Kleuren | Zwart |
| Diameter (cm) | 24cm |
| Hoofdmateriaal | Aluminium |
| Materiaal binnenkant | Steen |
| Afneembare handgreep | Nee |
| Geschikt voor | Geschikt Voor Alle Types Fornuizen, Ook Inductie |
| Vaatwasserbestendig | Ja |
| Aanvullende kenmerken | koken zonder vetstoffen |
| Afmetingen product | H 5 cm x L 24 cm x D 24 cm |
| Afmetingen pakje | H 42,4 cm x L 24,8 cm x W 6,7 cm |
| Nettogewicht | 0,63kg |
| Brutogewicht | 0,68kg |
| Artikelcode | 955940 |
Rated 5 van de 5 door kooyoo uit Entièrement satisfait Poêle pas chère achetée il y a trois semaines et qui donne entière satisfaction
Datum plaatsing: 2026-04-01
Rated 5 van de 5 door Fifi uit Poêle de 24cm effet pierre Poêle de 24 cm effet pierre, jolie poêle agréable effet pierre noir et blanc, légère va sur ma plaque d’immatriculation Le prix et correcte
Datum plaatsing: 2026-03-29
Rated 4 van de 5 door Cris77 uit Poêle J ai acheté ce produit et très satisfaite Je recommande
Datum plaatsing: 2026-03-28
Rated 5 van de 5 door julka 1 uit très bien Magasin bien présenté avec de nombreux produits. j'ai acheté mes articles et j'en suis très content
Datum plaatsing: 2026-03-10
Rated 5 van de 5 door Bibi 76 uit Très bien Très bien. Bon rapport qualité / prix. Je rachèterai.
Datum plaatsing: 2026-03-03